رئیس پلیس آگاهی ناجا اعلام کرد که ماموران پلیس آگاهی در راهپیمایی ۲۲ بهمن به منظور پیشگیری از وقوع هر نوع جرایم احتمالی از جمله سرقت در آماده باشند.

  به گزارش مسیدا و به نقل از ایسنا، سردار محمدرضا مقیمی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: باید گرامی بداریم سالروز حماسه ۲۲ بهمن ماه و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و می‌بینید که مردم چطور به جشن پیروزی انقلاب آمدند.

  وی درباره اینکه آیا در این روز گزارشی از وقوع سرقت در میان راهپیمایان داشتیم، گفت: در این روز نیز همچون دیگر ایام سال ممکن است جرایمی رخ دهد و در این راستا نیز ماموران پلیس آگاهی مانند دیگر ایام سال آمادگی لازم را دارند و در مسیرهای راهپیمایی به منظور پیشگیری از جرایم احتمالی حضور دارند.

  مقیمی با بیان اینکه وحدت در کشور ما حرف اول را می‌زند اظهار کرد: ما حتی در اتفاقات اخیر دیدیم که اکثر مردم مطالبه‌ای را داشتند اما همین که متوجه شدند از مطالبات‌شان سوء استفاده شده است و دشمن در این زمینه فکرهایی در سر دارد عقب نشینی کرده و دیگر با آن جریان همراه نشدند.

  رئیس پلیس آگاهی ناجا با تاکید بر اینکه مردم ما حق جو و مطالبه‌گر هستند گفت:‌ اما همین مردم در عین حال که حقوق خود را طلب می‌کنند بیدار و هشیارند و از نظام دفاع می‌کنند. مردم ما برای این انقلاب خون داده‌اند. شما اگر همین خیابان انقلاب و آزادی به سمت جنوب را بروید کمتر کوچه‌ای را پیدا می‌کنید که مزین به نام شهداء نباشد. این انقلاب به راحتی به دست نیامده و تک تک این خانواده شهدا و مردم مدافع این انقلابند.

  مقیمی با اشاره به دوران پیش از انقلاب اسلامی اظهار کرد: جوانان به خاطر نمی‌آورند اما قبل از انقلاب کوچکترین فضای سیاسی در کشور نداشتیم. نمی‌توانستیم چیزی را مطرح کنیم اما به حمد الله فضا باز است. قبل از انقلاب ما جیره خوار آمریکا بودیم اما امروز آمریکا را تحویل نمی‌گیریم و باید التماس‌مان کنند تا با ما صحبت کنند.

  وی با بیان اینکه دوران پیش و پس از انقلاب به هیچ عنوان قابل مقایسه نیست، گفت: خیلی دور نیست دوران تصویب کاپیتولاسیون که یک سگ آمریکایی جانش از جوان ایرانی ارزش بیشتری داشت. مردم ما آن روزها را فراموش نمی‌کنند و قدر این انقلاب را می‌دانند.

  رئیس پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه این انقلاب آسان به دست نیامده است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی انقلابی ریشه دار بود و از سال ۴۲ آغاز شده است و در سال ۵۷ به پیروزی رسید.

  انتهای پیام

  گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی مسیدا

  (۰)

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت دانلودرایگان – مسیدا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس